detector.media
12.10.2006 16:10
Аккредитация на пресс-показ фильма Сергея Буковского «Назови своё имя по буквам» (продюсеры – Стивен Спилберг и Виктор Пинчук) заканчивается 16 октября в 20.00.

18 октября в Киеве сопродюсеры Стивен Спилберг и Виктор Пинчук представят документальный фильм режиссера Сергея Буковского "Назови свое имя по буквам" о Холокосте в Украине (Киевский Международный центр культуры и искусств, Октябрьский дворец, ул. Институтская, 1).

16.30 - презентация фильма и предварительный показ фильма для журналистов.

19.00 - пресс-конференция с участием  продюсеров и создателей фильма -  Стивена Спилберга, Виктора Пинчука, Сергея Буковского и продюсера Дугласа Гринберга.

В связи с требованиями безопасности журналистам рекомендуется пройти контроль не позже 16.15. Операторам телевидения рекомендуется пройти контроль не позже 18.30.

Аккредитация обязательна. Аккредитация закрывается в 20.00 в понедельник, 16 октября.

Контакты для аккредитации: 8 (050) 861 63 29, 8 (050) 448 65 92,
artemio@mtic.com.ua, natalka@mtic.com.ua

 

Стівен Спілберг та Віктор Пінчук

презентують повнометражний документальний фільм Сергія Буковського про Голокост в Україні

 

спільне виробництво Інституту Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії (США)

та Фонду Віктора Пінчука (Україна) 

 

Фільм  режисера Сергія Буковського «Назви своє ім’я»   розповідає про трагедію Голокосту в Україні під час Другої світової війни. У презентації також візьмуть  участь герої фільму – люди, які пережили один з найстрашніших геноцидів у сучасній історії людства.   

 

Для Стівена Спілберга, який має українські коріння (його предки походять з Одеси), це буде перший візит на терени колишнього Радянського Союзу. На зустріч з паном Спілбергом, який відомий у світі не лише своїми художніми фільмами, але й активною підтримкою проектів з дослідження історії Голокосту, запрошені представники політичної і культурної еліти та єврейських громад.

 

Повнометражна документальна стрічка про Голокост  в Україні була вироблена Інститутом візуальної історії та просвіти Фонду Шоа (Катастрофи). Ініціаторами та виконавчими продюсерами проекту стали Стівен Спілберг (засновник Фонду Шоа) та Віктор Пінчук (засновник Корпорації «Інтерпайп» і благодійного Фонду Віктора Пінчука), які вперше обговорили ідею створення такого фільму ще наприкінці 2004 року.

 

Режисер фільму «Назви своє ім’я» Сергій Буковський запрошує у драматичну подорож від минулого до сучасності. «Готуючись до роботи над фільмом,  ми переглянули близько 500 свідчень, які були зібрані Інститутом Фонду Шоа та зберігаються у Лос-Анджелесі. Під час перегляду я бачив, що на основі кожного з цих свідчень можна зробити окремий фільм» - говорить режисер «Назви своє ім’я» Сергій Буковський.  

 

Стівен Спілберг, який заснував Фонд Шоа у 1994 році, переконаний у важливості дослідження Голокосту в Україні, де нацистами було закатовано близько півтора мільйони євреїв: «Необхідно, щоб історії та досвід людей, які пережили цю трагедію в Україні, почули та побачили у світі ті, хто можливо не знали, що відбувалось в Україні під час Голокосту. Фільм Сергія говорить переконливою мовою мистецтва… Я також хочу висловити свою вдячність моєму другові, Віктору Пінчуку, чия щира і активна допомога та прагнення зробити фільм, присвячений цій темі, надали можливість Інституту Фонду Шоа створити фільм «Назви своє ім’я». Я високо ціную нашу співпрацю».

 

 

«Назви своє ім’я» створено з використанням свідчень російською та українською мовами з архівів Інституту Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії (USC Shoah Foundation Institute) та нових зйомок, здійснених в Україні.

 

USC Shoah Foundation Institute продовжує співпрацю з Фондом Віктора Пінчука, спрямовану на подальшу підтримку та використання фільму. Зокрема, на початку 2007 року буде завершено роботу над посібником для вчителів, що супроводжуватиме фільм, який має стати частиною широкої освітньої програми по історії Голокосту.

 

Про Інститут Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії (USC Shoah Foundation Institute)

Завдяки зібранню, що складається з близька 52 000 відеосвідчень, записаних 32 мовами у 56 країнах, архів USC Shoah Foundation Institute є найбільшим історичним відеоархівом у світі.  Інститут зібрав свідчення тих, кому вдалося вижити під час нацистського геноциду – євреїв, гомосексуалістів, Свідків Єгови, циган, жертв євгеніки, а також тих, хто надавав допомогу та рятував приречених на знищення. У зібранні Фонду є також свідчення політичних в’язнів, солдатів визвольних армій, свідків визволення та учасників судів над військовими злочинцями. 

 

Місія USC Shoah Foundation Institute спрямована на подолання упередженого ставлення, нетерпимості та фанатизму і тих страждань, що вони несуть за собою – через застосування з освітніми цілями історичних відео матеріалів інституту. Для забезпечення доступу громадськості до  архівів та надання стипендій у різних галузях досліджень інститут заручається підтримкою партнерів у Сполучених Штатах та по всьому світу.  Інститут та його партнери також використовують архіви для розробки освітніх продуктів та програм для використання у багатьох країнах різними мовами. 

 

 

 

Над фільмом «Назви своє ім’я» працювали

 

                        Режисер                                             Сергій Буковський

                        Виконавчі продюсери                         Стівен Спілберг та Віктор Пінчук

                        Виробництво                                       USC Shoah Foundation Institute

Виконавчий директор                         Даглас Грінберг

Відповідальний за виробництво          Кім Саймон

Продюсер                                          Марк Едвардс

Головні оператори                              Роман Єленський, Володимир Кукоренчук

Редактор                                            Антон Гойда

Оригінальна музика                           Вадим Храпачов

Саунд-дизайнер                                 Ігор Барба

 

 

 

Координатор проекту                         Вікторія Бондар

Виробництво в Україні                        Film Plus, Ltd.
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY