detector.media
03.08.2006 15:35
Універсал підписали чотири політичні сили, а Тимошенко пішла в опозицію

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко відмовляється підписувати Універсал і оголосила про перехід її політичної сили в опозицію.

Про це вона заявила на круглому столі за участю президента Віктора Ющенка.

"Я вітаю Партію регіонів з тим, що вона підписала документ, що зберіг її позиції. Наша політична сила не буде називати цей документ Універсалом, а називатиме його актом політичної капітуляції помаранчевого табору", - наголосила вона.

"Буду говорити як керівник опозиційної політичної сили парламентської, а з часом і позапарламентської", - заявила вона.

Тимошенко також звернулася до парламентських фракцій: "Ми будемо будувати міжфракційну парламентську опозицію і закликаємо депутатів приєднуватися", - наголосила вона.

Вона також наголосила, що порівнюючи першій та останній варіанти документу, вона знайшла 10% суттєвих речей, які були задекларовані президентом як позиції, від яких не можна відмовлятись.

Ці питання стосувалися єдиної державної мови. "Слово "єдина" загубилось десь в чиновницьких коридорах", - наголосила вона.

Вона також наголосила. що в універсалі з'явився пункт про ЄЕП, на якому наполягала Партія регіонів, а також щодо НАТО було поставлено формулювання, запропоноване Партією регіонів.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY