detector.media
18.05.2006 16:10
Кінах вважає, що Ющенку не все розказують про стан справ у державі

Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони Анатолій Кінах вважає, що Секретаріат Президента має подавати главі державі інформацію, яка відображає реальний стан справ в Україні.

Про це він заявив у четвер в прямому ефірі радіо "Ера".

"Необхідно, щоб Президент знав правду про стан справ у державі", - сказав Кінах.

Він зазначив, що дуже стурбований питаннями ефективності, інтелекту та рівня відповідальності Секретаріату Президента.

Кінах також підкреслив, що проблема професіоналізму залишається однією з найактуальніших для України в цілому, і для державного апарату зокрема.

Як повідомлялося, 16 травня Кінах вже заявляв про низьку виконавчу дисципліну в органах влади та розкритикував державну кадрову політику.

Після цього прес-секретар Президента Ірина Геращенко назвала "політичними" його заяви про непрофесійний підбір управлінських кадрів.

"Анатолій Кінах – політик, як будь-який політик, він, звичайно, має право на власну політичну позицію, на її висловлювання. Але коли мова йде про команду, про роботу у владі, в різних сферах і на різних посадах, то, безумовно, потрібно говорити про власний внесок і власну відповідальність за функціонування тієї чи іншої сфери", - сказала Геращенко.

Кінах більше півроку працював у приміщенні на Банковій, де знаходиться Секретаріат Президента.

 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY