detector.media
29.11.2002 13:43
Семінар «Свобода слова і свобода медіа. Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі»
Семінар «Свобода слова і свобода медіа. Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі»
3-4 грудня в рамках проекту “Медіареформи”, фінансованого урядом Великої Британії (DFID), у Могилянській школі журналістики (НаУКМА) пройде щомісячний семінар «Свобода слова і свобода медіа. Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі». 3-4 грудня в рамках проекту “Медіареформи”, фінансованого урядом Великої Британії (DFID), у Могилянській школі журналістики (НаУКМА)Центр медіареформ проводить щомісячний семінар «Свобода слова і свобода медіа.
Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі». Особливість семінару полягає насамперед у тому, що він проводиться для інтегрованих груп, які включають у себе суддів, юристів, державних службовців, бізнесменів, лідерів громадських організацій, університетських викладачів та журналістів. Спілкуючись між собою, обмінюючись досвідом на заняттях, вони мають можливість краще зрозуміти специфіку інформаційної галузі, з’ясувати професійну позицію кожного, якщо це потрібно – позбутися шкідливих стереотипів.

Учасники семінару протягом двох днів одержують знання з наступних курсів:

-вітчизняне та європейське інформаційне законодавство і судова практика;

-доступ до інформації;

-інформаційна політика, інформаційна безпека, інформаційний кодекс;

-новітні тенденції розвитку ЗМІ;

-журналістське розслідування.

Занятя ведуть викладачі Могилянської школи журналістики:

-Наталя Петрова – адвокат;

-Микола Ожеван – доктор філософських наук, професор;

-Анатолій Яковець – кандидат філологічних наук, доцент;

-Діана Дуцик – журналіст;

-Ольга Годованець – журналіст.

Також у кожному семінарі беруть участь як викладачі та учасники дискусій представники британських партнерів по проекту “Медіареформи” – фірми TADS і Лідського університету. Склад учасників формується з різних регіонів України. Зокрема на перші два семінари були запрошені, чи вже взяли в ньому участь, представники згаданих професійних груп з Київської, Львівської, Донецької, Миколаївської, Черкаської, Харківської областей і Криму.

Центр медіареформ

директор: Сергій Квіт

адміністратор: Тетяна Дарадан

телефон: 463-58-62

e-mail: kwit@ukrpost.net

Проект “Медіа реформи” започатковано Урядом Великої Британії. Проект має на меті згуртувати впливових професіоналів, діяльність яких пов’язана з мас-медіа, для створення більш сприятливого клімату для незалежних ЗМІ. У рамках проекту діє Центр медіареформ у Національному університеті “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА); українськими партнерами проекту є Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ), Інтернет-газета “Детектор медіа” та журнал “Телерадіокур’єр”
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY