Гумористи команди «Ветерани космічних військ» Артем Дамницький та Владислав Куран прокоментують матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів між «Інтером» і «Барселоною» на Megogo. Про це повідомила пресслужба медіасервісу.
Дамницький та Куран збиратимуть гроші на дрони для 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», коментуючи матч на альтернативній доріжці Megogo. Задонатити можна буде за QR-кодом під час трансляції. Для ввімкнення аудіодоріжки необхідно зайти в «Налаштування» на трансляції, обрати «Аудіодоріжка» і натиснути на «Альтернативна».
Водночас на основній доріжці працюватимуть журналісти, коментатори Вадим Шевякін і Віталій Похвала.
Гра розпочнеться 6 травня о 22:00 за Києвом на арені Джузеппе Меацца в Мілані.
О 21:00 також стартує аналітична студія до матчу з ведучими Олександрою Кучеренко та Сергієм Лук’яненком. Гостями ефіру будуть колишні гравці збірної України Олександр Головко і Едуард Цихмейструк.
7 травня медіасервіс також покаже матч «ПСЖ» — «Арсенал», упродовж якого працюватимуть коментатори Сергій Лук’яненко і Віталій Краченко. Аналітичну студію вестимуть Олександра Кучеренко та Володимир Кобельков. Їхні гості — ексгравець збірної Олександр Головко і комік, футбольний блогер Олег Маслюк.
Матчі півфіналу Ліги чемпіонів можна переглянути за передплатами «Спорт», «Максимальна» та «Megopack XL» на каналі «Megogo Футбол Перший», а також у підрозділі «Футбол» в розділі «Спорт».
Як ми повідомляли раніше, медіасервіс Megogo виграв тендер на ексклюзивну трансляцію на території України матчів фінального турніру чемпіонату Європи 2025 (U-21) за участі збірної України. Матчі транслюватимуться на ОТТ-платформі, у цифровому ефірі та кабельних мережах на каналі «Megogo Спорт».
Фото: Megogo