У заключному епізоді подкасту «Інфодетокс» заглиблюємося в тему приватності та захисту особистих даних у цифрову добу. В епоху, коли соціальні мережі, мобільні застосунки та онлайн-сервіси невпинно збирають інформацію про користувачів, медіаграмотність стає інструментом самозахисту. У випуску також про те, наскільки важливо поважати авторські права, дбати про точність цитувань і не забувати про реальні ризики, пов’язані з використанням смартфонів, які щодня збирають про нас величезну кількість даних. Експерт із кібербезпеки Костянтин Корсун пояснить, хто і як саме збирає наші персональні та технічні дані, використовуючи cookie-файли, трекери та інші цифрові інструменти. А Павло Бєлоусов, експерт із цифрової грамотності, розповість про використання менеджерів паролів, мінімізації публікацій особистих даних, регулярних оновленнях систем і програм.
Підписатися на подкаст «Інфодетокс» можна на Spotify, SoundCloud, NV Подкасти, Amazon Music, YouTube Music, YouTube та інших подкастингових платформах.
Сподіваємося, цей епізод вас зацікавив. Будьте інформаційно та медіаграмотними будь-де й будь-коли, навіть під час відпочинку. Завантажуйте інші епізод серії подкастів «Інфодетокс» з нашого сайту. Дізнавайтеся більше про те, як ЮНЕСКО співпрацює з урядами, окремими особами та громадами з метою сприяння медіа- та інформаційній грамотності, відвідавши наш веб-сайт. Завантажуйте наші ресурси та долучайтеся до наших програм, щоб допомогти втілити у життя ключові навички інформаційної та медіаграмотності.
Серію подкастів «Інфодетокс» розроблено та реалізовано ГО «Детектор медіа» у співпраці із ЮНЕСКО та за підтримки Японії. Висловлені погляди є виключно точкою зору авторів і не обов’язково відображають позицію ЮНЕСКО або Японії.