Депутати все ж таки розглянуть сьогодні проект Закону України "Про телебачення і радіомовлення"
Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації розгляне на сьогоднішньому засіданні текст проекту Закону України "Про телебачення і радіомовлення", прийнятий у першому читанні ще минулого року. Засідання комітету має початися о 15 годині. Про це повідомляє ІМІ, із посиланням на члена комітету, народного депутата Володимира Яворівського.
"Законопроект вже практично розглянутий, залишились деталі", - зазначив він.
До порядку денного пленарних засідань Верховної Ради на 1-е червня розгляд законопроекту "Про телебачення і радіомовлення" не внесений.
Як повідомлялось, вчора, 31 травня, Громадська Рада з питань свободи слова та інформації закликала народних депутатів не поспішати з розглядом проекту Закону України "Про телебачення і радіомовлення".
Громадська рада вважає, що законопроект у теперішньому стані "не готовий до другого читання". Там також міститься заклик до народних депутатів перенести розгляд законопроекту на пізніший термін.
Чинний закон, що регулює телебачення і радіомовлення, як видно з практики, містить велику кількість проблем у частині ліцензування, концентрації і антимонопольних обмежень, ретрансляції, ліцензування кабельних операторів, ролі державних засобів масової інформації. Пропонований законопроект, на думку підписантів, "не вирішує перераховані проблеми", а окрім цього "додає ще й нові, такі як, наприклад: конкурсна гарантія, яка повертається лише переможцеві конкурсу; додаткова державна реєстрація, яка вимагається до ліцензування та інші".
Координаційний орган Громадської ради з питань свободи слова та інформації звернувся й до Комітету з питань свободи слова та інформації провести широке обговорення нового тексту проекту Закону про телебачення і радіомовлення, як це завжди робив комітет, і лише після врахування результатів публічного обговорення та думки професійного середовища вносити текст на друге читання до Верховної Ради України.
ІМІЧитайте також:
Громадська Рада з питань свободи слова та інформації просить не розглядати законопроект Закону "Про телебачення і радіомовлення"