detector.media
Діана Горон
«Детектор медіа»
06.04.2025 18:02
В окупованому Мелітополі старшокласників змушують відвідувати пропагандистські музеї
В окупованому Мелітополі старшокласників змушують відвідувати пропагандистські музеї
Інакше учням погрожують знизити оцінки чи не видати атестат.

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області окупаційна адміністрація змушує школярів старших класів ходити на екскурсії до пропагандистського музею  «Росія — моя історія». Про це повідомляє рух спротиву «Жовта стрічка».

Адміністрація місцевих шкіл отримала вказівку забезпечити «100-відсоткове відвідування» пропагандистського музею. Без цього дітям погрожують не поставити підсумкову оцінку з історії та літератури.

«Під час екскурсій дітей змушують фотографуватися та записувати відео з подяками окупаційній владі, які потім транслюють на місцевому телебаченні як “добровільну активність молоді”», — зазначили активісти «Жовтої стрічки».

Нагадаємо, нещодавно Центр національного спротиву повідомляв, що на тимчасово окупованих територіях російські окупанти готуються включити до навчальної програми так звані «твори військових письменників», які брали участь у війні проти України. 

Одним із таких «авторів» є бойовик Андрій Тузников — військовий злочинець, який ще у 2014 році брав участь у захопленні Луганського аеропорту. Тепер він описує військові події у своїх брехливих виданнях, які окупаційна влада намагається включити до навчальної програми українських школярів на ТОТ.

У школах на тимчасово окупованих територіях Херсонщини окупанти відкривають військові класи. Ще торік у жовтні підготовка до відкриття спеціалізованих класів перебувала на останній стадії. За інформацією українських партизанів, окупанти заявляють, що «військова спеціальність є найбільш затребуваною», тож у профільних класах школярів збираються поглиблено навчати російської «військової історії» та управління БПЛА.

Фото: zr.zp.ua

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY