detector.media
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
29.01.2025 08:58
InfoLight.UA пропонує локальним медіа безкоштовно публікувати свій контент на спеціальній стрічці для посилення видимості
InfoLight.UA пропонує локальним медіа безкоштовно публікувати свій контент на спеціальній стрічці для посилення видимості
Проєкт «Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу» спрямований на підтримку незалежних локальних медіа, які висвітлюють події у прифронтових містах та деокупованих територіях України.

Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA реалізує проєкт «Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу», спрямований на підтримку незалежних локальних видань, що висвітлюють події у прифронтових містах та деокупованих територіях України. Про це повідомили на сайті проєкту.

Ініціатива має на меті допомогти медіа розширити аудиторію та підвищити вплив на інформаційний простір.

У межах проєкту InfoLight.UA пропонує локальним медіа безкоштовну публікацію контенту на спеціальному агрегаторі, таргетовану рекламу для збільшення аудиторії, попередню модерацію контенту для запобігання поширенню дезінформації та партнерство з платформою Osavul для відстеження зловмисних наративів на основі штучного інтелекту.

У проєкті можуть взяти участь офіційно зареєстровані медіа та ініціативні групи. Особлива увага приділятиметься медіа з прифронтових територій. Щоб подати заявку, необхідно заповнити анкету за посиланням.

Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA була заснована у 2022 році. Вона спеціалізується на системній протидії російським зловмисним наративам, співпрацює з Сектором безпеки та оборони України, надаючи експертну підтримку у сфері інформаційної безпеки. InfoLight.UA є спільним проєктом ГО «Фонд сприяння демократії» та Фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Читайте також:

Нагадаємо, нещодавнє розпорядження адміністрації новообраного президента США Дональда Трампа на 90 днів призупиняє фінансування усіх проєктів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В Україні USAID підтримувало сотні різноманітних медійних проєктів. 

Учасники українського Медіаруху закликають українських громадян і бізнес, а також міжнародні та іноземні благодійні фонди надати екстрену підтримку українським медіа і медійним громадським організаціям, чия робота і подальше існування опинились під загрозою через втрату інституційного фінансування.

Фото: InfoLight.UA

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY