detector.media
09.03.2005 11:36
Призупинено випуск першої і єдиної в Криму україномовної газети „Кримська світлиця”
Єдина українська просвітницька в Криму і перша україномовна газета „Кримська світлиця” вимушена призупинити випуск. Причина – відсутність фінансування.

Як передає УНІАН, у зверненні до читачів колектив газети наголошує, що вичерпано всі ресурси для виробництва газети, кілька місяців колектив працює, фактично, в борг, „а на всі настійні звертання до вже нової влади стосовно подальшої долі часопису не отримано жодної офіційної відповіді”.

„Кримська світлиця” заснована в 1992 році і фінансувалася з державного бюджету до 2003 року. В газеті вважають, що „підтримати єдину українську державницьку газету в Криму, яка беззастережно і послідовно (і не за гроші!) підтримувала на минулих виборах народного кандидата (Віктора Ющенка – УНІАН), таки можна було б”. Ситуацію, що склалася, журналісти газети називають „абсурдом”. І запитують: „Чи почервоніє від сорому за цей абсурд із „Кримською світлицею”” хтось серед сьогоднішніх господарів міністерських кабінетів?”

В Криму – це єдина україномовна газета.

UNIAN

Читайте також:

Мінкультури відмовилося надати "Кримській світлиці" державну підтримку
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY