detector.media
Ольга Кацімон
«Детектор медіа»
15.09.2024 13:56
Bild повідомив про можливе замороження бойових дій в Україні, в ОП назвали це фейком
Bild повідомив про можливе замороження бойових дій в Україні, в ОП назвали це фейком
Німецьке видання Bild повідомило, що президент Володимир Зеленський нібито готовий запропонувати Росії припинення вогню на окремих ділянках фронту.

Німецьке видання Bild опублікувало інформацію про те, що Україна може погодитися на замороження бойових дій на певних ділянках фронту в межах нового «плану перемоги», який президент Володимир Зеленський планує представити у США.

У відповідь на це в коментарі «Українській правді» радник президента з комунікацій Дмитро Литвин спростував цю інформацію, назвавши її фейком.

За його словами, Україна категорично проти будь-якого заморожування війни і не веде переговорів про такий варіант. Литвин підкреслив, що важливо, аби США підтримали саме український «план перемоги», який буде представлений спочатку саме їм.

«Більд поширив фейк. План перемоги Більд не бачив, і з тих кількох людей, які на сьогодні залучені президентом в підготовку Плану перемоги, ніхто з Більдом не говорив.

Мінськ-3 або будь-який інший ніхто росіянам не подарує. Україна проти будь-якої заморозки війни, і на всіх рівнях влада України про це говорить. І для нас важливо, щоб Сполучені Штати підтримали саме План перемоги України, а не капітуляції чи заморозки.

План перемоги буде представлений спочатку саме Сполученим Штатам, бо Сполучені Штати здатні забезпечити реалізацію його наповнення», — повідомив радник президента з комунікацій.

Автор статті та кореспондент Bild Юліан Репке, який наразі перебуває в Києві, поки ніяк не відреагував на звинувачення.

«Детектор медіа» звернулося до Дмитра Литвина за додатковим коментарем, він поки ніяк не відреагував.  

Нагадаємо, у російському сегменті соціальних мереж поширюють відео, яке нібито опублікувало німецьке видання DW. У ньому йдеться про «нове розслідування Bellingcat» щодо плану імітації замаху на дітей Зеленського, який буцімто розробили Офіс президента та ГУР.

Фото: Офіс президента України. 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY