detector.media
Мар'яна Зінченко
«Детектор медіа»
13.08.2024 23:26
Маск заявив про готовність узяти інтерв’ю в Камали Гарріс
Маск заявив про готовність узяти інтерв’ю в Камали Гарріс
Ілон Маск напередодні взяв інтервʼю в кандидата у президенти США від республіканців Дональда Трампа.

Власник соцмережі X мільярдер Ілон Маск, який напередодні  взяв інтерв’ю в кандидата в президенти США від республіканців Дональда Трампа, заявив про готовність дати цей майданчик і кандидатці від демократів Камалі Гарріс. Про це він написав у соцмережі Х.

Таким чином він запросив на аналогічне інтерв’ю віцепрезидентку та кандидатку в президенти від Демократичної партії Камалу Гарріс.

«Буду також радий прийняти Камалу на просторах соцмережі Х», — написав Маск.

Нагадаємо, власник соцмережі Х Ілон Маск і кандидат у президенти США Дональд Трамп провели публічну розмову, яка транслювалась наживо на сторінці Маска в X.

Початок розмови затягнувся на 42 хвилини. Маск пояснив затримку масованою DDоS-атакою на соцмережу X. До розмови тим часом приєдналися 850 тис. користувачів.

За даними фактчекерів від CNN, у розмові з Маском Трамп зробив щонайменше 20 неправдивих заяв. Більшість із цих фактів неодноразово розвінчувалися раніше.

Фото: Getty Іmages

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY