detector.media
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
05.05.2024 14:51
В Україні з'явився освітній серіал про те, як коректно спілкуватися з людьми з бойовим досвідом
В Україні з'явився освітній серіал про те, як коректно спілкуватися з людьми з бойовим досвідом
Проєкт «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» допоможе зрозуміти, що відчуває людина після повернення додому, як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту інвалідність, як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися, тощо.

В Україні випустили серіал під назвою «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» про правила коректної комунікації з військовими, ветеранами та ветеранками. Зокрема, з тими, хто отримав інвалідність та був у полоні. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у фейсбуці.

Серіал допоможе зрозуміти, що відчуває людина після повернення додому, як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту інвалідність, як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися, тощо.

Він висвітлює, зокрема, особливості комунікації в родині, колі друзів, магазині, парку чи громадському місці, а також пояснює, якими словами підтримати людину, якщо вона розповідає про досвід полону, як ввічливо подякувати за службу, не зачепивши особисті кордони людини, як роботодавцю налагодити взаємодію із захисником чи захисницею та допомогти реінтегруватися та інше.

Герої серіалу, що загалом містить 11 епізодів, — військовослужбовці, які розповідають про свій досвід комунікації з цивільними. 

Освітній проєкт створили для платформи «Дія.Освіта» за ініціативи Мінцифри у межах комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Серіал можна переглянути за посиланням

Нагадаємо, у березні українська компанія BetterMe у співпраці з Всеукраїнським сучасним центром протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії для всіх, хто постраждав від війни, Superhumans розробили навчальний курс «Спілкування без бар’єрів». Він покликаний навчити екологічно виражати емоції, будувати діалог та опановувати навички управління власними почуттями в комунікації з людьми з ампутацією.

Фото: «Дія»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY