detector.media
Денис Шабанін
Софія Скиба
«Детектор медіа»
25.04.2024 12:13
Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 квітня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 23 квітня 2024 року
Столичне метро та допомога від США

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Ми — Україна», Суспільне.

Блоків «Ради» та «1+1» в національному етері цієї доби не було.

У блоці «Інтера» про стан столичного метрополітену говорили з депутатом Київської міської ради Андрієм Вітренком («Слуга народу»). Він сказав, що наразі невідомо, як ремонтуватимуться станції, тому прогнози про закриття частини синьої гілки можуть стати реальністю. Крім того, наразі більша частина резервного фонду столиці йде на ремонтні роботи. Вітренко додав, що ремонтувати метрополітен важко  через нестачу спеціалістів.

Про скасування статусу «обмежено придатних» говорили з юристом Романом Ліхачовим. Він сказав, що наразі переліку захворювань ще не встановлено, оскільки експерти досі працюють. Також статус лишається чинним до повторного проходження лікарської комісії, а йти проходити комісію наразі непотрібно, оскільки розуміння ще немає.

Надання американської допомоги у студії «Ми — Україна» обговорили з народним депутатом Єгором Чернєвим («Слуга народу»). Він розповів, за яким алгоритмом відбуватиметься голосування у Сенаті та скільки часу це займе. А зняття з розгляду українського законопроєкту про англійську мову коментував Микита Потураєв («Слуга народу»). 

Про мобілізацію неплатників аліментів говорили із заступником міністра юстиції Андрієм Гайченком. Він сказав, що мобілізуватимуть тих, хто не платить кошти понад три місяці та має трьох дітей та більше.

У блоці Суспільного голосування Сенату США щодо України коментувала журналістка «Голосу Америки» Катерина Лісунова. Вона розповіла про процедуру голосування.

Далі про американську допомогу говорили із посолкою України в США Оксаною Маркаровою. Йшлось про те, що у Сенаті є двопартійна більшість, яка підтримує Україну, а Джо Байден підпише законопроєкт одразу після голосування. Зачепили й тему виготовлення систем Patriot на території України. Маркарова зазначила, що вже розпочалась робота з цього питання.

Народні депутати Андрій Осадчук («Голос») та Вадим Івченко («Батьківщина») дискутували щодо ймовірної відставки урядовців. Осадчук сказав, що незадоволення міністрами — еволюційний процес Банкової та її коаліції. За словами Івченка, з початку каденції Володимира Зеленського Кабінет міністрів втратив суб’єктність та почав погоджувати усі рішення з Офісом президента.


Про вплив американської християнської спільноти на політиків говорили з очільником «Українсько-американського дому» Романом Шереметою. За його словами, у 2022 році спікер Майк Джонсон голосував проти виділення допомоги Україні, проте зараз його позиція змінилася й він ризикнув власною відставкою. На Майка Джонсона нібито вплинули злочини росіян проти протестантських християнських течій.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY