detector.media
Мар'яна Олійник
«Детектор медіа»
14.04.2024 21:22
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 12 квітня 2024 року
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 12 квітня 2024 року
Саміт Тримор’я, «сеанси психотерапії» Лукашенка та Путіна, виверти роспропаганди, іранська загроза для Ізраїлю.

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері марафонів «Єдині новини #UAРазом» та «FreeДом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», ICTV/СТБ, «FreeДом» 

У блоці каналу «Інтер» воєнний аналітик Дмитро Снєгирьов розповів, що концепція ударів по енергетичних об'єктах задля того, щоб змусити противника капітулювати, входить до воєнної доктрини Росії.

Ексрадник голови Державного космічного агентства Андрій Колесник висловив сподівання, що після війни буде переглянуто підхід до космічної галузі, яка нині перебуває на паузі, а згодом може бути одним із «драйверів відновлення української економіки».

Політолог-міжнародник Максим Несвітайлов, коментуючи участь президента України Володимира Зеленського у саміті Тримор'я у Вільнюсі, зазначив, що будь-який форум і будь-який саміт є для України дуже важливими, особливо в контексті гострої потреби в засобах протиповітряної оборони.

У блоці ICTV/СТБ радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка підрахував, що Олександр Лукашенко та Володимир Путін проводили двосторонні зустрічі вже 150 разів. Обидва диктатори «їдуть одне до одного як на сеанс психотерапії» і «розігрують театральні сценки»: наприклад, цього разу Лукашенко ніби між іншим запитав у Путіна, чи не варто «повернутися до Стамбульських домовленостей».

Політичний коментатор Володимир Фесенко нагадав, що російська пропаганда давно й системно працює у західних країнах. Раніше для цього використовувався інший інструментарій у вигляді телеканалів, а зараз доводиться перебудовуватися, створюючи копії та «дзеркала» сайтів, а також працювати з депутатами різних рівнів, щоб через них транслювати власні наративи.

Німецький політолог Андреас Умланд дорікнув Європі за недостатню увагу до війни на Донбасі та анексії Криму, які розпочалися у 2014 році. На думку експерта, країни Західної Європи досі наївно думають, що російська загроза від них далеко, і Кремль піти на них не наважиться.

У блоці каналу «FreeДом» офіцер армії Ізраїлю у відставці Григорій Тамар висловив думку, що Іран нині опинився заручником своєї власної агресивної риторики: важелів реального воєнного впливу на Ізраїль у нього немає, а єдине справді погане, що може статися, це якщо Тегеран «спустить з повідка» Хезболлу, ракет у якої є більше, ніж навіть у Росії.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY