detector.media
Роман Мельник
«Детектор медіа»
08.08.2023 13:08
Гуменюк: Новини про просування ЗСУ на півдні подаються дозовано заради безпеки воїнів
Гуменюк: Новини про просування ЗСУ на півдні подаються дозовано заради безпеки воїнів
Наталія Гуменюк: Новини про наступ можуть бути дещо уповільнені. Але пам’ятаймо, що за всім цим стоїть велика та важка робота.

Новини про просування українських воїнів на півдні подаються дозовано задля збереження життів наших бійців, адже просування — це дуже складний процес.

Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, передає «Укрінформ».

«Тут новини можуть бути дещо уповільнені. Але пам’ятайте про те, що за всім цим стоїть велика та важка робота. Просування іде. Просто повідомляємо про нього дозовано, для того, щоб зберегти життя наших захисників», — сказала Гуменюк.

За її словами, нині йдеться про дуже складну роботу українських Сил оборони. «Прорив лінії оборони ворога — це тільки перший етап. Після того українським захисникам необхідно закріпитися на окремих ділянках і забезпечити безпеку підрозділів, які здійснили той самий прорив», — сказала речниця Збройних сил.

Нагадаємо, раніше, у квітні, Наталія Гуменюк закликала до інформаційної тиші в контексті висадки ЗСУ на лівому березі Херсонщини та «зачистки» його від російських загарбників до закінчення операції.

Фото: Міноборони / фейсбук

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY