«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей і тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Ми — Україна», Суспільне, «1+1», «Ради».
Блоків «Інтера» та ICTV / СТБ цієї доби в національному етері не було.
У блоці «Ми — Україна» повторили інтерв’ю із заступницею міністра оборони Ганною Маляр, яке було в етері попередньої доби. Загалом цього дня в них у гостях було одинадцять спікерів і спікерок. Зокрема, з політкоментатором Валентином Гладких, який регулярно бере участь у гостьових студіях (найчастіше — «Ради»), говорили про міжнародну політику. Розмова з ним тривала 36 хвилин.
У блоці Суспільного показали інтерв’ю Олени Ремовської з учасниками гурту Tvorchi Джеффрі Кенні та Андрієм Гуцуляком. А також інтерв’ю Роксолани Лісовської з амбасадоркою України у США Оксаною Маркаровою.
Про ситуацію на передовій говорили з начальницею об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталією Гуменюк, речником Східного угрупування військ Сергієм Череватим та речником командування Повітряних сил Юрієм Ігнатом.
Про ситуацію навколо Києво-Печерської Лаври у блоці «1+1» говорили з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком. Він розповів, що в УПЦ (МП) спливає термін оренди майна Лаври, й надалі міністерство не рекомендуватиме продовжувати оренду двох храмів. Також він розповів, що створено комісію щодо оренди майна Лаври, тому, поки не буде завершено перевірку, майно заповідника ніхто не буде використовувати.
У гостьовій студії «1+1» також говорили з товаришем кримчанина Богдана Зізи, який виступив проти російської влади й тепер перебуває під слідством. Під час розмови на екрані показали адресу поштової скриньки, на яку можна надсилати листи на підтримку політв’язня. Також говорили про псевдосудовий процес та примусову депортацію чоловіка з території окупованого Криму до Росії.
З народною депутаткою Оленою Шуляк у блоці «Ради» говорили про містобудівну реформу. Вона розповіла про переваги законопроєкту №5655 і сказала, що будь-яка реформа не проходить безболісно. Нагадаємо, що петиція проти законопроєкту набрала 25 тисяч голосів. Його критикують як такий, що завадить місцевим громадам контролювати забудовників, хоча автори стверджують, що закон — навпаки — допоможе подолати «будівельну мафію».
Також у блоці «Ради» показали інтерв’ю з рубрики «Обличчя року», про людей, які щодня наближають перемогу. Цього дня говорили із заступником голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком.