Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом отруєння кандидата в Президенти України Віктора ЮщенкаПрес-служба ГПУ
21 вересня 2004 року за фактом отруєння кандидата в Президенти України Віктора Ющенка, яке за повідомленням керівника його виборчого штабу сталося внаслідок вживання речовин, які не входять до складу продуктів харчування, Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу по статті 112 Кримінального кодексу України.
Провадження досудового слідства у зазначеній кримінальній справі доручено слідчому в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України.
Слідчим, який невідкладно приступив до розслідування справи, спільно з працівниками Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України розроблено комплекс невідкладних слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення обставин отруєння.
З метою отримання найбільш повної офіційної інформації про причини раптового погіршення стану здоров’я Віктора Ющенка та відповідної медичної документації Генеральною прокуратурою України підготовлено клопотання про надання правової допомоги в у цій кримінальній справі, яке направляється правоохоронним органам Австрії, з представниками яких вже встановлено робочий контакт.