Поява подання Л.Кучми про припинення повноважень Б.Холода на Нацраду не вплине, вважає Віталій Шевченко "Детектор медіа"
“Мені не хочеться говорити про сильні чи слабкі якості Бориса Холода, – висловився з приводу відставки голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення заступник голови Віталій Шевченко, – оскільки він є типовим і одним з ключових державних службовців високого рангу в адміністративно-політичній системі, створеній Президентом Кучмою. Вади й хвороби цієї системи можна без сумнівів відносити до Б.Холода, як, зрештою, й до кожного з нас, хто в цій системі посідає певне місце чи виконує певну роль”. І якщо архітектори та доглядачі цієї системи вже всі усвідомили, що без демонтажу вона ось-ось почне падати й придушувати їх самих, то поява подання Л.Кучми про припинення повноважень Б.Холода в Нацраді, на думку В.Шевченка, є закономірною.
В.Шевченко, однак, здивований, що своє рішення з приводу Б.Холода Президент подав на розсуд парламенту. Адже закон про Нацраду обмежує чотирма роками строк перебування на посаді члена Нацради, а не голови цього органу. І з початку червня, коли Б.Холод відбув повний строк каденції, мова йшла у Верховній Раді та в пресі про подальшу ротацію члена Нацради Б.Холода – певна річ, з одночасним складанням ним обов’язків голови. Оскільки Борис Іванович обирався за квотою Президента, Л.Кучма має виключні права підписати указ про ротацію і не вступати в зайве листування з парламентом.
Це недогляд Адміністрації Президента, висловлює припущення Шевченко, і на суть подальшого кадрового рішення він не вплине: Нацрада невідворотно вступає в третій етап свого докорінного переформування, що завершиться, очевидно, через кілька місяців після президентських виборів.