detector.media
12.09.2022 15:44
З 1 по 31 жовтня — міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки»
З 1 по 31 жовтня — міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки»
Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі.

З 1 по 31 жовтня відбудеться міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».

«Конкурсний список складається з понад 92 тисяч пам’яток нерухомої історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад три тисячі учасників завантажили вже більш як 350 тисяч світлин понад 39 тисяч об’єктів культурної спадщини — культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не має своїх світлин для Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити», — повідомляють організатори.

Конкурс цього року має особливу важливість, бо через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну, з 24 лютого 2022 року сотні пам’яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню: «Щодня кількість руйнувань збільшується. Кожна світлина має вагому цінність для увічнення пам'яті про культурну спадщину нашої Батьківщини, її багатогранність та ідентичність».

Організатори запрошують долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до стану їхньої збереженості. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі.

Для цього протягом жовтня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток.

У основних номінаціях приймаються фотографії, що були зроблені в будь-який період часу до 23 лютого 2022 року (включно); головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відео, де зображені пам’ятки.

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій.

Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі. Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням.  Сторінка конкурсу у фейсбуці.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY