detector.media
14.06.2022 18:45
В Україні російськомовні люди переходять на українську, бо шоковані діями Росії – Зеленський
В Україні російськомовні люди переходять на українську, бо шоковані діями Росії – Зеленський
Володимир Зеленський: Росіяни придумали собі наратив, нібито вони захищають російськомовних людей в Україні.

У вівторок, 14 червня, президент Володимир Зеленський в інтерв’ю данським ЗМІ заявив, що Росія жодним чином не захищає російськомовних в Україні, а нав'язує свої наративи військовим шляхом.

«Вони придумали собі наратив, нібито вони захищають російськомовних людей, та більшість міст, які вони повністю зруйнували, де немає ні будівель, ні людей, – у більшості цих міст були російськомовні люди. І вони зараз переходять на українську через те, що вони шоковані, як російська армія могла так вчинити з ними», – цитує Зеленського Офіс президента.

За словами президента, зараз від міцності та стійкості України залежать подальші плани країни-агресора щодо інших держав.

24 лютого Росія розпочала масштабний наступ проти України, ЗСУ і тероборона  відбивають атаки російської армії. Росіяни обстрілюють ракетами та РСЗВ об'єкти цивільної інфраструктури українських міст, вбивають та грабують цивільне населення. Дії російської армії можуть бути кваліфіковані як геноцид українського народу. Після поразки на півночі України росіяни перекинули свої війська на схід, намагаються захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Також частково окупованою залишається територія південних областей України.

Фото: пресслужба президента України  

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY