detector.media
12.06.2022 13:51
Зеленський став лауреатом премії імені Нємцова
Зеленський став лауреатом премії імені Нємцова
Президента України відзначено за його позицію у відстоюванні демократичних цінностей.

Фонд Бориса Нємцова оголосив лауреата премії за сміливість 2022 року. Ним став Володимир Зеленський, повідомляється на сайті фундації.

У ситуації війни представники Фонду вирішили номінувати на премію українців. Серед кандидатів були мер Києва Віталій Кличко, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, засновниця підрозділу бойових медиків-волонтерів Юлія Паєвська (Тайра), радник президента України Олексій Арестович та інші. За результатами рейтингового голосування серед засновників та членів Ради Фонду переможцем став президент України.

Благодійний фонд було засновано 2015 року в Німеччині на знак вшанування пам’яті про російського політика Бориса Нємцова. Серед завдань Фонду – підтримка діалогу між Росією та Євросоюзом, реалізація освітніх програм та збереження спадщини Бориса Нємцова, якого було вбито у Москві.

Фонд щорічно організовує форум, який традиційно відбувається на початку жовтня та приурочений до дня народження вбитого російського опозиціонера. Щороку від імені Фонду вручають премію імені Бориса Нємцова за сміливість у відстоюванні демократичних цінностей.

Фото: сайт президента України

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY