detector.media
20.05.2022 21:31
СБУ заблокувала ретрансляцію російських телеканалів на Житомирщині
СБУ заблокувала ретрансляцію російських телеканалів на Житомирщині
Відкрито кримінальне провадження.

Служба безпеки України спільно з представником Національної ради з питань телебачення і радіомовлення відреагували на поширення забороненого телевізійного антиукраїнського контенту Росії та Білорусі. Трансляцію на Житомирщині вела кабельна мережа, повідомляє Управління СБУ в Житомирській області.

Оперативники кібезпідрозділу Служи безпеки України встановили, що місцевий електрик налаштував спеціальне обладнання і програмне забезпечення для ретрансляції «пакету каналів». До цього переліку входили як розблоковані українські платні канали, так і заборонені в України пропагандистські телеканали Росії та Білорусі. Серед них - «НТВ», «ОРТ», «Россия1», «Россия24» тощо.

З початком повномасштабного вторгнення РФ до України місцеві мешканці змусили власника незаконної кабельної мережі заблокувати ретрансляцію антиукраїнських телеканалів. Також вони звернулися до Служби безпеки України для проведення належної перевірки.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили телекомунікаційне обладнання, списки «абонентів» та «інші докази протиправної діяльності».

Відкрито кримінальне провадження, щодо якого ведеться досудове розслідування.

Документування правопорушення вів кіберпідрозділ Управління СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції Житомирщини за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Фото: Tebapit

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY