detector.media
06.04.2022 12:15
Економимо час та зберігаємо спокій. Рекомендації для проходження блокпостів
Економимо час та зберігаємо спокій. Рекомендації для проходження блокпостів

Блокпости – це штучні споруди на дорогах або інших шляхах, які використовуються військовими та комбатантами для виконання завдань, повʼязаних з обороною, контролем, стримуванням, фільтрацією, виявленням тощо. Зазвичай блокпости поділяються на постійні або стаціонарні та тимчасові, для виконання специфічних завдань у виділений проміжок часу. В реаліях російсько-української війни на блокпостах чергують один або декілька державних органів та формувань: Збройні сили, територіальна оборона, Національна поліція, Служба безпеки, спецпідрозділи тощо. Зазвичай на блокпосту є людина, яка відповідає за організацію його роботи та є командиром. Діяльність на блокпосту організовується в такий спосіб, щоб забезпечити його безперервне функціонування протягом дня і ночі.

Тому ми можемо зробити декілька висновків про те, як блокпости впливають на роботу журналістів:

Міністерство оборони пропонує певні правила поводження на блокпостах (на фото).

Розглянемо їх детальніше:

Про всяк випадок майте заздалегідь записані номери телефонів пресофіцерів, поліції району, у якому працюєте. 

Якщо від вас вимагають пароль – це провокація. Цивільні журналісти не мають права відповідати на пароль, навіть якщо він їм став відомий, це лише ВІЙСЬКОВИЙ алгоритм комунікацій.

Пам'ятайте, що на блокпосту знімати заборонено, а часові інвестиції в дозвіл для знімання зрідка коштують отриманого матеріалу та витрачених нервів усіх учасників процесу. 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY