detector.media
29.11.2021 21:06
Ткаченко не йтиме у відставку – Арахамія
Ткаченко не йтиме у відставку – Арахамія
Арахамія сказав, що не бачив заяви на звільнення Ткаченка й що це був емоційний крок.

Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко не йтиме у відставку. Про це розповів голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія під час брифінгу.

На запитання про відставку Ткаченка Арахамія відповів, що «не бачив цієї заяви і вважає, що це був емоційний крок».

«Завдяки пану Ткаченку, пану прем'єру… вони поспілкувалися, знайшли точки порозуміння, і ця історія залишилася тільки в медіапросторі», – сказав він.

Нагадаємо, що 6 листопада голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв заявив, що його комітет також не підтримує відставку Ткаченка з посади міністра культури.

11 листопада Олександр Ткаченко офіційно повідомив, що написав заяву на звільнення з посади міністра культури та інформаційної політики.

Причиною відставки Ткаченко назвав рішення Кабміну щодо виокремлення Держкіно зі складу МКІП та бюджет на культуру у 2022 році.

15 листопада спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук підтвердив, що апарат парламенту одержав заяву Ткаченка про відставку.

У 2008 році Олександр Ткаченко очолив «1+1 media», у 2019 році склав повноваження очільника медіагрупи, адже був обраний до Верховної Ради за списком «Слуги народу». На посаду голови Мінкульту був призначений 4 червня 2020 року.

Фото: з вільних джерел

detector.media
страхування
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY