16 червня карлівська районна газета „Життя і слово” не потрапила до читачів (Карлівський район Полтавської області входить до 151-го виборчого округу, де 20-го червня відбудуться довибори депутата Верховної Ради). Увесь її тираж (до речі, суттєво збільшений з нагоди виборчої кампанії), як пояснила керівник Полтавськї облдирекції „Укрпошти” Тетяна Фелоненко, був відкликаний редакцією газети з розповсюдження передплатникам. Сам же редактор районки Сергій Стеценко повідомив, що не відкликав наклад газети.
Тож залишається припустити, що газету не пустила до споживача влада. Адже у „репресованому” номері був інформаційний матеріал про перебування в Карлівському районі лідера „Нашої України” Віктора Ющенка та головного комуніста України Петра Симоненка, котрі приїхали підтримати своїх кандидатів у народні депутати. Був тут і фоторепортаж про пікетування Карлівської окружної територіальної виборчої комісії активістами всеукраїнської громадської організації „Пора!” за те, що вона не реагує не лише на факти масового підкупу виборців провладними кандидатами, а й на заяви суб‘єктів виборчого процесу про ці грубі порушення виборчого законодавства
Сергій Стеценко відмовився коментувати інцидент, мотивуючи тим, що він не хоче втратити роботу. А перший заступник голови Карлівської райдержадміністрації, яка є співзасновником райони, Віталій Дебольський повідомив, що питання газети він „не курирує”
IMI.