detector.media
08.09.2021 18:31
Як українські ЗМІ пишуть про корупцію та чому корупційні сюжети у медіа не закінчуються – читайте у новому дослідженні Центру контент-аналізу
Як українські ЗМІ пишуть про корупцію та чому корупційні сюжети у медіа не закінчуються – читайте у новому дослідженні Центру контент-аналізу
Центр контент-аналізу у партнерстві з USAID_ВзаємоДія та Український кризовий медіацентр (УКМЦ) вперше представили комплексне дослідження «Корупція через фільтри ЗМІ» на Львівському медіафорумі, який відбувся 26 серпня цього року.

Мета дослідження – виявити тенденції висвітлення корупції у ЗМІ та ставлення медіа до її стану в країні. 

Зокрема розглядались такі питання: як медіа висвітлюють теми, пов'язані із корупцією та її подоланням?

Які типи корупції згадуються найчастіше? Які сюжети переважають – ті, в яких йдеться про подолання корупції, чи, навпаки, про перемогу корупціонерів? Хто відповідальний за корупцію, на думку ЗМІ?

З найважливіших висновків дослідження:

Читайте більше про висновки дослідження на сайті УКМЦ, там же можна завантажити повну версію у pdf-форматі.

Нагадаємо, що 4 вересня 2021 року Media Development Foundation на церемонії MezhyhiryaFest 2021 оголосив переможців Національного конкурсу журналістських розслідувань.

Перше місце і головну нагороду в конкурсі отримала програма «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший») за розслідування «"Американська мрія" Віктора Медведчука. Як проросійський політик-бізнесмен під санкціями освоює ринок нафтопродуктів у США», автори: Максим Савчук, Любомира Ремажеська, Олександр Чорновалов.

Спеціальну відзнаку в конкурсі отримало Суспільне за фільм «Сто років ізоляції: що приховує українська психіатрія?».

Фото: Flickr

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY