Нові цікавинки Суспільного для дітей та молоді
Традиційно до Дня захисту дітей публікую підбірку топових цікавинок від Суспільного мовлення для дітей та молоді:
А хто не бачив, то дуже раджу передивитися попередні розкішні телепроекти: лялькове шоу «Додолики» для малят від «UA: Першого», унікальний формат для українського ТБ — про дружбу, взаємопідтримку, вирішення проблем, з якими стикаються сучасні діти. А також молодіжний (і не тільки) скетчком «Лайфхак українською» від «UA: Першого», з яким ви легко опануєте грамотну українську мову.
Окремо варто розповісти про роботу Наглядової ради Суспільного мовлення з уніфікації підходів до створення дитячого та молодіжного контенту та підвищенню пріоритетності цього напряму роботи в компанії.
На початку 2017 року за моєю ініціативою Наглядова рада визначила одним із шести основних напрямів діяльності НСТУ такий: «Особливий акцент має бути зроблений на мовлення для дитячої та молодіжної аудиторії, спрямоване на формування цінностей та компетентностей нових членів суспільства, спроможних успішно конкурувати у сучасному відкритому світі та, водночас, гарантувати для себе постійну безпеку середовища існування».
На виконання завдань в межах цього напряму була розроблена та затверджена наприкінці 2020 року Концепція дитячого та підліткового мовлення, втілення якої дозволить підвищити пріоритетність роботи з аудиторіями дітей, підлітків, юнаків, а також їхніх батьків, дідусів і бабусь, разом з якими діти споживають медіаконтент.
Цьогоріч уперше відбувся мистецький конкурс, за результатами якого замовили виробництво контенту у зовнішніх продакшенів, при цьому контент має відповідати Концепції дитячого та підліткового мовлення. Усього в конкурсах узяло участь 44 проекти. За результатами усіх етапів перемогу здобули п'ять українських компаній-виробників, і вже цього року розпочнеться виробництво чотирьох проектів-переможців.
Крім згаданих проектів, також плануємо проведення нашого традиційного мега-івенту, що збирає біля екранів та приймачів мільйонні аудиторії кожного листопада — Радіодиктант національної єдності. Не пропустіть!