detector.media
06.05.2021 10:49
«Букви» повідомили, що їм відмовили в акредитації на пресконференцію Зеленського й Блінкена
«Букви» повідомили, що їм відмовили в акредитації на пресконференцію Зеленського й Блінкена
У виданні розповіли, що їм систематично відмовляють у акредитації на заходи за участі Зеленського.

Інтернет-видання «Букви» 5 травня повідомило, що їх кореспондента не акредитували на пресконференцію президента Володимира Зеленського та державного секретаря США Ентоні Блінкена через «карантинні обмеження».    

«Кореспондент видання "Букви" Олександр Кужельний у визначений час надіслав до Офісу президента інформацію, необхідну для отримання акредитації. Однак йому відмовили, пославшись на карантинні норми, через які кількість допущених журналістів обмежена», – розповіли у виданні та додали, що ОПУ не інформує про критерії, за якими акредитували журналістів.

Крім того, у видання розповіли, що їм систематично відмовляють у акредитації на заходи за участі Зеленського.

Як писав ДМ, Офіс президента відмовив журналістам Прямого каналу в акредитації на заходи за участю президента України Володимира Зеленського та держсекретаря США Ентоні Блінкена.

Нагадаємо, 6 травня Зеленський та Блінкен проведуть в Офісі президента спільну прескоференцію після переговорів, які відбудуться в межах візита держсекретаря до України. Офіс президента заявив, що у зв’язку з карантинними обмеженнями у заході зможуть взяти участь лише 20 представників засобів масової інформації.

Держсекретар Ентоні Блінкен прибув до України 5 травня ввечері. Його в поїздці супроводжує новопризначена заступниця Вікторія Нуланд, яка працювала з українськими питаннями в адміністрації Барака Обами.

Ілюстрація: «Букви»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY