detector.media
24.03.2021 14:15
Данілов закликав не вживати термін «Донбас»: Це наратив, нав’язаний країною-агресором
Данілов закликав не вживати термін «Донбас»: Це наратив, нав’язаний країною-агресором
За словами Данілова, жодного «Донбасу» не існує, це небезпечний наратив, який нав’язує Російська Федерація.

Секретар РНБО Олексій Данілов закликав максимально уникати вживання терміну «Донбас», «народ Донбасу», бо це наративи, нав’язані країною-агресором. З таким закликом Данілов виступив під час Форуму «Виборча реформа: оцінка через призму цінностей, політичних прав, якості процедур».

За словами Данілова, слова «Донбас» немає в жодному нормативному правовому документі України.

«Це дефініція, яка нам нав’язується Російською Федерацією – «народ Донбасу», «вибір Донбасу», «Донбас не поставлять на коліна». Нам треба чітко дотримуватись наших нормативно-правових документів… Є чіткі назви території Донецької і Луганської областей, ніякого Донбасу не існує, це дуже небезпечно, коли ми починаємо такі речі говорити», – цитує Данілова Укрінформ.

Секретар Радбезу додав, що це створює нові передумови ворогу розпочинати розмови про розвал України.

Наразі Росія веде активну політику з дестабілізації, України, Грузії, Молдови, а також країн Балтії.   

В 2014 році Росія окупувала Крим та інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій областях. У 2014 і 2015 роках відбулося пряме військове вторгнення армії РФ на територію України з метою військової допомоги бойовикам Донбасу.

Кремль заперечує участь РФ у війні на сході України, називаючи її «громадянським конфліктом». Росія продовжує підживлювати війну в окремих районах Донецької та Луганської областей грошима й озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію з кадрових російських військових, громадян РФ і місцевих сепаратистів. Жертвами російської агресії стали понад 13 тисяч громадян України. До війни проти України активно залучена і російська пропаганда. 

Фото: Рада національної безпеки і оборони України/Facebook

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY