detector.media
Анна Єгорова
«Детектор медіа»
28.02.2021 16:01
Юрій Луценко вестиме власне політичне шоу на 5 каналі
Юрій Луценко вестиме власне політичне шоу на 5 каналі
Канал співпрацюватиме з експолітиком з березня.

Про це в коментарі «Детектору медіа» повідомив Володимир Мжельський, генеральний директор 5 каналу.

«Ми розвісили борди, у яких написано, що він (Юрій Луценко — ДМ), буде працювати з березня. Він буде робити своє шоу», — сказав він.

Шоу на політичну тематику виходитиме раз на тиждень, — додав Володимир Мжельський. 

Офіційний пресреліз телеканалу щодо програми запланований на 1 березня. 

Сам колишній генеральний прокурор наразі публічно не коментував співпрацю з 5 каналом. 

Нагадаємо, 5 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський дорікнув Петру Порошенку, що на його каналах останнім часом «агентів Кремля показують частіше, ніж рекламу нового масла "Рошен"».

15 лютого позаштатний радник керівника Офісу президента та спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович повідомив, що вважає, що варто закрити телеканали, пов’язані з п’ятим президентом та партією «Європейська солідарність». На його думку, ці канали «часто діють гірше», ніж телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK, проти яких запровадили санкції.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що канали з «пулу» Петра Порошенка виглядають дуже дивно в інформаційному просторі України. Він вважає, що ці канали «перебувають в ямі ненависті».

«Детектор медіа» розпитав Прямий канал, «Еспресо» та 5 канал про їх ставлення до останніх заяв президента Володимира Зеленського та представників Офісу президента. На «Еспресо» уточнили, що не входять до «пулу Порошенка», але прокоментували заклики політиків щодо закриття каналів. 

22 лютого кореспондентка Ірина Шевченко повідомила «Детектору медіа», що пішла з 5 каналу.

detector.media
страхування
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY