detector.media
09.12.2020 13:36
15 грудня – вебінар про висвітлення пандемії COVID-19
Реєстрація триватиме до 13 грудня 2020 року.

Thomson Media у партнерстві з США та Alert International 15 грудня проведе вебінар «Висвітлення Covid-19: ключ до ефективного, етичного, точного висвітлення пандемії та догляду за собою». Про це повідомила НАМ.

Основними доповідачами будуть тренерка Києво-Могилянської школи журналістики Діана Дуцик, керівниця департаменту продакшну НАМ Оксана Панасівська, Зоя Чарльз з фонду Томсона, експертка з міжнародного сповіщення про мир та соціальну згуртованість Інна Топал та психолог Альона Лук’янчук.

«Ви дізнаєтесь більше про висвітлення цієї складної теми, вивчите цікаві формати, які можна використовувати для залучення аудиторії, також у вас буде можливість не тільки поспілкуватися з колегами, а й поставити запитання провідним експертам», – зазначається в повідомленні.

Двогодинний онлайн-курс для медіа розробили Thomson Media спільно з Національною асоціацією медіа та International Alert. Посилання на курс.

Його зміст включає матеріали з відомих джерел – Dart Center Europe (щодо звітування про травматичні події та боротьбу зі стресом під час висвітлення пандемії) та проєкту First Draft (щодо перевірки, фейків та дезінформації).

«Метою курсу є допомогти вам висвітлити пандемію більш професійно і точно. Ви дізнаєтесь, як зрозуміти типи дезінформації, з якими можна зіткнутися в соціальних мережах та в інтернеті під час пандемії COVID-19. Це допоможе вам визначити дезінформацію та дасть уявлення про основні засоби перевірки. Цей курс також дасть можливість вам зрозуміти етичні та емоційні проблеми, з якими стикаються журналісти, які працюють в умовах пандемії», – йдеться в повідомленні.

Медіаексперти навчального курсу:

Після закінчення курсу:

Результат курсу:

У розділі 1 подано огляд курсу, і ви зустрінетеся з викладачами та медіекспертами, які проведуть вас через процес перевірки.

Розділ 2 визначає повідомлення про проблеми з поведінкою та пояснює особливості дезінформації, про які ви повинні знати.

У розділі 3 пояснюється, як інформація поширюється в інтернеті та як гарантувати, що люди знаходять точну інформацію з надійних офіційних джерел. Ви також отримаєте поради, інструменти та методи перевірки інформації з інтернету.

Розділ 4 висвітлює тему журналістської етики та стигматизації певних груп населення.

Розділ 5 досліджуватиме гендерну лінзу в підході до історій та показуватиме, як ви можете захистити себе та своїх колег і де ви можете отримати допомогу, щоб уникнути травм чи емоційного стресу.

Реєстрація: після проходження навчального курсу та його закінчення необхідно заповнити форму до 13 грудня 2020 року. Експерти розглянуть відповіді та відберуть 12-15 журналістів для висвітлення поширення пандемії COVID-19 та її наслідків. Відбір учасників вебінару відбуватиметься на конкурсній основі.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY