Партія «Опозиційна платформа – За життя» погрожує «відповідальністю за законом» тим ЗМІ, які пов'язують нардепа і одного з керівників партії Віктора Медведчука із затриманими правоохоронцями «тітушками», які нібито займалися рейдерством та іншими правопорушеннями. Заяву партії опубліковано на офіційному сайті.
Публікації у ЗМІ партія вважає «політичним замовленням», частичною «брудної передвиборної боротьби» та «цинічною брехнею».
«23 жовтня 2020 року низка ЗМІ, таких як "Інтерфакс-Україна", "Українська правда", "РБК-Україна", безпідставно і керуючись примітивним політичним замовленням, поширили брехливу інформацію про те, що СБУ затримала учасників організації (активістів), причетних до рейдерських захоплень і протестних акцій, які нібито мають відношення до голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народного депутата України Віктора Медведчука», - заявили в ОПЗЖ.
У партії вважають, що ці матеріали нібито спрямовані на «нанесення шкоди честі, гідності та діловій репутації Віктора Медведчука», а також є «помстою за його принципову позицію» щодо відновлення торговельно-економічних відносин з країною-агресором та «недопущення дискримінації російської мови».
«Вищевказані засоби масової інформації, а також ті ЗМІ, які поширять цю брудну фальшивку, будуть нести відповідальність відповідно до українського законодавства», - додали в ОПЗЖ.
Як писав ДМ, Дарницький районний суд Києва 19 жовтня заборонив розповсюджувати книги журналіста Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу Віктора Медведчука. Суд вважає, що деякі фрази у книзі порушують честь та гідність і мають бути видалені з книги. А саме:
Водночас фразу «... син поліцая…» в книзі суд дозволив залишити.
Видавництво Vivat та Вахтанг Кіпіані оскаржуватимуть рішення Дарницького райсуду Києва в апеляції.
Прессекретар Віктора Медведчука Олег Бабанін вважає, що депутату від ОПЗЖ вдасться виграти й в Апеляційному суді. Натомість захисник автора книги В’ячеслав Якубенко сказав, що рішення суду виходить за рамки позовних вимог, тому буде скасоване в апеляційній інстанції.