detector.media
29.02.2004 09:58
"5 канал" та "Радіо "Свобода" звертають увагу західних дипломатів на проблеми зі свободою слова в Україні
У Німецькому посольстві 27 лютого відбулася зустріч менеджменту "5 каналу", керівників української служби "Радіо "Свобода", народного депутата України, члена фракції "Наша України" Романа Зварича з представниками посольств країн Європейського Союзу, Канади та США.

Йшлося про проблеми зі свободою слова, політичний та економічний тиск влади на незалежні, об'єктивні медіа.

Зокрема, в деталях було роз'яснено правові казуси, через які "5 канал" намагаються посадити на податковий та ліцензійний "гачок".

"Радіо "Свобода" з 50 років свого мовлення українською лише 10 останніх не мало проблем з поширенням своїх програми аж до останнього часу.

Було закцентовано увагу на тих аспектах, які вимагають особливої уваги міжнародної спільноти, оскільки свобода слова - засаднича річ для розбудови демократичного громадянського суспільства.

Водночас наголошувалося на непорушності принципів роботи "5 каналу" відповідно до угоди, підписаної 10 червня про невтручання власника у редакційну політику.

Від неділі, 29-го лютого, "Радіо "Свобода" та "5 канал" втілюватимуть спільний проект "Час пік", що покликаний забезпечити максимальний суспільний діалог із залученням сторін з різною точкою зору та безпосередньою участю глядачів, які можуть долучатися до дискусії через телефон.

Учасники зустрічі запевнили, що на кожен крок тиску буде адекватна відповідь, адже як "5 канал", так і "Радіо "Свобода" є одними з невеличких острівців вільного слова, що лишилися в Україні.

Особлива роль - глядачів та слухачів, які готові на моральну та матеріальну підтримку.

Незабаром буде названо спеціальний розрахунковий рахунок, на котрий прихильники "5 каналу" можуть зробити пожертву на розвиток єдиного в Україні об'єктивного телеканалу.

З регіонів України надходить інформація, що засновано громадський рух "5 канал - народний канал" й готуються акції на захист та підтримку телеканалу.

Інф. "5 каналу"
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY