detector.media
03.09.2020 17:03
Парламент ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади
Парламент ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади
Виконання закону з української сторони має забезпечуватися Міністерством культури та інформаційної політики України та Державним агентством України з питань кіно в межах загального обсягу бюджетних призначень на відповідний рік і не потребує додаткових видатків з Державного бюджету України.

2 вересня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон «Про ратифікацію Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади» (законопроект №0040). За таке рішення проголосувало 318 народних депутатів.
У короткому тексті закону зокрема зазначено:

«Верховна Рада України постановляє: Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади, вчинену 2 липня 2019 року в м. Торонто, яка набирає чинності в перший день першого місяця після одержання останньою із Сторін повідомлення про завершення виконання процедур, необхідних для набрання чинності зазначеною Угодою, ратифікувати (додається)».

У пояснювальній записці до проєкту закону зазначається, що ратифікація Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади стане завершальним етапом виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Угодою відповідно до Закону України «Про міжнародні договори», Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950.

Угода діятиме п’ять років з моменту набуття чинності, а потім автоматично продовжуватиметься на 5-річні періоди. Угода регламентує зокрема наступні питання: учасників спільного виробництва; мінімальний фінансовий внесок виробників; національність учасників; ключові посади; дублювання; авторське право та ін. Наприклад, відповідно до ст. 9 усі послуги дублювання твору українською, англійською та французькою мовами будуть здійснюватися на території держав спільного виробництва.

Нагадаємо, 2 липня 2019 року українська делегація на чолі з новообраним президентом Володимиром Зеленським відвідала з офіційним візитом Канаду.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY