detector.media
Детектор медіа
23.08.2020 22:37
У Мінську інтернет блокують на вимогу державних органів
У Мінську інтернет блокують на вимогу державних органів
Про це повідомляє Onliner

Під час акції протесту в столиці Білорусі знов виникли проблеми з інтернетом. Перебої почалися близько 18-30 у декількох районах Мінську. Як повідомляє телеграм-канал Nexta, проблеми виникли у операторів МТС и А1. У той же час видання Onliner повідомило, що проблеми з інтернетом були у всіх операторів та провайдерів столиці: люди не могли користуватися деякими зовнішніми ресурсами, соціальними мережами та месенджерами. Читачі видання повідомляли, що мобільний інтернет працював краще, ніж отриманий через  інтернет-провайдерів. Оперативно  коментар надала лише пресслужба А1. У своєму коментарі компанія повідомила, що перебої виникли через рішення державних органів:

«Повідомляємо, що на вимогу державних органів у зв'язку із забезпеченням національної безпеки істотно знижена пропускна здатність 3G-мережі А1 на території деяких районів міста Мінська. Виконання цієї вимоги призводить до погіршення якості сервісу передачі даних. Про відновлення коректного доступу до послуги буде повідомлено додатково. Приносимо вибачення і сподіваємося на швидке відновлення обслуговування».

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. За  офіційними результатами, Олександр Лукашенко здобув понад 80%, а кандидатка від опозиції Світлана Тіхановська — близько 10%. Проте вона відмовилася визнавати офіційні результати виборів і закликала людей протестувати.

З дня виборів у Білорусі були перебої з інтернетом, роботою соціальних мереж і месенджерів, а також великих інтернет-медіа. Чинний президент Олександр Лукашенко стверджує, що інтернет у країні вимкнули нібито з-за кордону, щоб «викликати невдоволення в населення». 

12 серпня доступ до соціальних мереж, месенджерів, пошукових систем, місцевих та іноземних видань частково відновили.

Сьогодні в Мінську знову відбулась акція протесту – за даними білоруських опозиційних ЗМІ в них брали участь щонайменше 100 тисяч людей.

Фото:  ukrinform.ua

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY