detector.media
23.02.2004 12:29
Кравченко заявляє, що йому було наказано слідкувати за німецькими репортерами
Генерал СБУ Валерій Кравченко, що переховується в Німеччині після того, як в ефірі "Німецької хвилі" він обвинуватив офіційні власті України в організації слідкування за українською опозицією за кордоном, у неділю 22 лютого виступив з новими заявами.

Як повідомляє "Німецька хвиля", у вечірньому телеінтерв'ю програмі ZDF колишній офіцер безпеки Посольства України в Берліні заявив, що йому було наказано слідкувати за німецькими репортерами, що вели розслідування у зв'язку з торгівлею органами людського тіла і дітьми у Харкові.

Як стверджує В.Кравченко, його керівництво вимагало, щоб він запобіг виходу сюжету про це в програмі "Мона Ліза" телеканалу ZDF. Крім того, український генерал повинен був слідкувати за Габріелою Штаунер - депутатом Європарламенту від баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС). Справа в тому, що після демонстрації сюжету про торгівлю органами вона підключила до цього питання Європейську комісію з прав людини, а також домагалася від України офіційного розслідування цієї справи.

Як повідомляв УНІАН, Президент України Леонід Кучма, що минулого тижня перебував у Німеччині з візитом, відкинув ці обвинувачення, стверджуючи, що до обов'язків генерала належало тільки підтримання контактів з німецькими спецслужбами.

unian
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY