detector.media
10.06.2020 14:00
У Києві побили журналістку «Інтера»
У Києві побили журналістку «Інтера»
Нападник також пошкодив техніку знімальної групи каналу.

У Києві 6 червня 2020 року напали на знімальну групу телеканалу «Інтер», яка записувала інтерв'ю для ток-шоу «Стосується кожного». Поліція відкрила кримінальне провадження за 2 ст. 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України. Про це 10 червня повідомила пресслужба каналу.

Журналісти програми записували інтерв’ю із 75-річною жінкою, яка розповіла про знущання внучки та її чоловіка.

«Ми увійшли в коридор, так як наша героїня хотіла показати зламану чоловіком її внучки дверну ручку. Ми не знали, що він був удома, у квартирі було тихо. Він вискочив за нами, з розмаху вдарив мене кулаком в обличчя. Мені дуже пощастило, що удар пройшов по дотичній, але синець залишився. Кинувся на оператора, пошкодив телевізійну камеру. Він затягнув жінку похилого віку назад в квартиру і зачинив двері. А далі почався ще більший кошмар: ми чули удари, її хрипи і стони. Страшно уявити, що там відбувалося, але мікрофон і гарнітуру, які були на героїні, ми потім збирали по всій квартирі по шматочках. Ми негайно викликали поліцію, яка і утихомирила нападника», — розповіла журналістка Діана Cтепаненко.

Журналісти та постраждала жінка написали заяву до поліції. За фактом нападу на знімальну групу чоловіку може загрожувати до п’яти років обмеження або позбавлення волі.

Нагадаємо, харківського журналіста «Інформбюро» Микиту Книша побили ввечері 1 травня 2020 року після того, як він викликав поліцію на місце масового порушення карантину молоддю.

~insertother~

detector.media
DMCA.com Protection Status