detector.media
31.03.2020 10:25
ТСН запустила спецпроєкт про життя українських міст в умовах карантину
ТСН запустила спецпроєкт про життя українських міст в умовах карантину
В ефірі ТСН 30 березня, о 19:30, відбулася прем'єра спецпроєкту «Карантинний патруль» про життя українських містечок і селищ в умовах карантину. У рамках спецпроєкту вийде п’ять сюжетів, знятих журналісткою Тетяною Штан у форматі відеоблогу.

Про це повідомила пресслужба «1+1».

Авторка сюжетів на автомобілі або велосипеді об’їжджатиме передмістя Києва та перевірятиме, як дотримуються вимог карантину в населених пунктах. Усі сюжети будуть зняті лише за допомогою телефону та невеликої GoPro-камери.

У спецпроєкті «Карантинний патруль» покажуть реалії життя в умовах карантину на прикладі міст і селищ у Київській області. «Чи носять жителі маски на вулицях, чи є натовпи на зупинках транспорту, як працюють магазини, кафе та церкви. А також чи збираються люди великими компаніями відпочивати у парках та як поводяться на дитячих майданчиках», – йдеться в описі.

Журналістка фіксуватиме порушення вимог карантину та розповідатиме, яку небезпеку для життя несе порушення правил.

«Спецпроект "Карантинний патруль" – це нова форма сюжетів-блогів, продиктована нинішніми реаліями роботи в умовах поширення пандемії. Ми піклуємося про безпеку наших журналістів та дотримуємось вимог карантину. Уся команда ТСН зараз готує більшість сюжетів таким чином, щоб якомога менше контактувати з людьми. Водночас на нас покладена важлива місія – інформувати людей про те, що відбувається в країні. Але останнім часом інформпростір здебільшого заполонили новини про карантин у великих містах, а на життя невеликих селищ та містечок ніхто не звертає уваги. Хоча карантин там певною мірою відрізняється від тієї картинки, яку ми бачимо у містах мільйонниках і обласних центрах», — сказала заступниця директора департаменту з нових форматів Ольга Кашпор.

Нагадаємо, 24 березня в ефірі ТСН відбулася прем'єра спецпроєкту «Карантин» про те, як українцям адаптуватися до карантину та боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19.

Фото: 1+1 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY