detector.media
26.03.2020 14:10
Уряд перейменував Міністерство культури, молоді та спорту
Уряд перейменував Міністерство культури, молоді та спорту
Кабінет Міністрів України 23 березня 2020 року перейменував Міністерство культури, молоді та спорту на Міністерство культури та інформаційної політики України.

Про це повідомляється на сторінці відомства в Facebook.

Нагадаємо, у липні 2019 року стало відомо про плани нової влади трансформувати Міністерство інформаційної політики та інші державні органи, дотичні до інформаційної сфери. Зокрема, від представників команди Володимира Зеленського лунали ідеї ліквідувати Міністерство інформаційної політики, об'єднати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення з Державним комітетом телебачення і радіомовленнястворити IT-міністерство на базі Мінінформполітикиоб'єднати міністерства культури, інформаційної політики та молоді і спорту в одне відомство під назвою Міністерство з гуманітарної політики.

29 серпня 2019 року Верховна Рада призначила членів Кабінету Міністрів України за списком, запропонованим прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. В уряді не було Міністерства інформаційної політики, натомість з’явилося Міністерство цифрової трансформації. Також замість двох міністерств з’явилося одне Міністерство культури, молоді та спорту. Володимир Бородянський став міністром культури, молоді та спорту.

4 березня 2020 року Верховна Рада звільнила прем'єр-міністра Олексія Гончарука та весь Кабмін. Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський того ж дня заявив, що не має наміру працювати в новому уряді. Одна з причин - розділення його міністерство на два.

10 березня Кабінет Міністрів України призначив Світлану Фоменко тимчасовою виконувачкою обов’язків міністра культури. 11 березня Кабінет Міністрів України звільнив заступників Володимира Бородянського – першого заступника міністра Анатолія Максимчука, заступницю міністра Ірину Подоляк, заступника міністра Володимира Шуміліна та заступника міністра Олексія Сівіріна.

24 березня стало відомо, що найближчим часом буде прийнято рішення про нові призначення у відомстві. Тимчасова виконувачка обов’язків міністра культури Світлана Фоменко сказала, якщо відповідні рішення не ухвалять – це обмежить роботу міністерства.

Фото: Міністерство культури, молоді та спорту / Facebook

detector.media
страхування
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY