detector.media
14.01.2004 16:49
Warner Brosers завершує зйомки фінальної серії молодіжного серіалу "Друзі"
Студія Warner Brosers завершує зйомки фінальної одногодинної серії молодіжного серіалу "Друзі" (Friends), яку буде продемонстровано в середині травня.

Вчора на студійному знімальному майданчику №24 зібралася вся трупа, задіяна в серіалі. Зірки і продюсери зустрілися з Детектор медіами, включно з Метью Перрі та Дженіфер Аністон, щоб обговорити завершальні "мазки" серіалу.

За повідомленням газети USA Today, ця подія є "болісною" і "великою втратою" для всіх учасників однієї з найпопулярніших американських комедій. За 10 років спільної праці вони знялися у 236 епізодах.

Як нагадує сайт телеканалу "Студія 1+1", по якому за веселими пригодами "чудової шістки" можуть спостерігати українці, за свою нетривалу історію на телебаченні комедія "Друзі" дванадцять разів була номінована на найвищу телевізійну нагороду США - премію "Еммі". А 1996-го року американська Гільдія кіноакторів оголосила героїв телесеріалу найкращим акторським ансамблем комедійних шоу. "Друзів" почали наслідувати. За мотивами серіалу навіть створено нову комп'ютерну гру. Вони "побили" всі рейтинги популярності у глядачів.

Після вчорашнього обговорення на Ворнер Бразерс, актори не розголошують жодних секретів завершальних сцен серіалу. Навіть ті, хто задіяний в масовках, не допускаються на зйомки ключових епізодів фіналу. Єдине, що повідомляють режисери, фільм закінчиться "відчуттям нового початку, так що у глядача залишиться враження, що одногодинна кінцівка серіалу є новою главою для всіх його героїв – позитивною главою".
detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY