detector.media
Ігор Соловей
09.08.2019 09:31
Про спроби Венедиктова засунути «Ехо Москви» на український ринок

Освіжу певні історичні факти для тих хто забув або не знав.

У Венедиктова (та його інвесторів) було кілька спроб засунути на український ринок «Ехо Москви».

Спочатку вони хотіли це зробити під шумок Помаранчевої революції. Таких діячів з Москви було тоді багато - навіть такий «ястреб» українофоб Дмитро Рогозін і той виступав на сцені Майдану в помарачевому шарфику, а також відкривав свій «Українсько-російський центр» і на його відкритті проголошував тости «будем валить режим Путина из Киева!». Хто ж знав, що через кілька місяців вийде неувязочка - центр відкличе його в Москву і відправить.... послом РФ в НАТО! Спалили такого цінного агента на рівному місці. Хоча він залишив замість себе Олега Бондаренка, який попрацював в Києві до 2014 р, а потім перебрався в Москву - приєднавшись до команди, що працювала проти України (звідти його погнали, кажуть вкрав гроші у Суркова).

Друга спроба - часи Януковича. 

Отримавши відмову від Ющенка Ехо почало окучувати Ганну Герман, яка була в команді Януковича - і вона їм клялась і обіцяла відкрити радіостанцію - але як тільки вони переможуть на виборах. Тому Ехо піарило Януковича як тільки могло. Але і тут невдача: поки Яник був в опозиції то Ехо, яке б мочило конкурента, було їм потрібне. А як тільки він став президентом - то непідконтрольний їм ресурс став непотрібним, бо був небезпечним. Тому росіяни вчергове пролетіли.

В часи Порошенка вони в Україну навіть не сунулись, бо знали що їм нічого не світить.

Тепер при Зеленському нова спроба. Зв'язник Кремля Венедиктов возить через кордон листи від АП РФ з варіантами звільнення Кіріла Вишинського (російський штик в РІА Новості Україна - медаль «За возвращєніє Крима» і тп) на Банкову. Там він знайшов вдячні вуха (напевно, у якогось з помічників президента який мріє і далі продавати «Сватів» в РФ, або іншого генія інформаційних технологій, який зливає «дезу» українським ЗМІ) - їм він ймовірно «продає» доступ українського контенту на російский ринок - про що каже в інтерв'ю: «Мої журналісти тут в Україні, яких я верифікував, повинні гнати думки різних політичних сил в Росію».

Тільки даремно думати, що тут можна переграти росіян: їх 4 години ефіру української студії (незрозумілої спрямованості) на російську аудиторію - як горох об стінку російської пропагандистської машини. 

Передайте плз на печерські пагорби: якщо ви один раз запустите цих щурів, то ви їх вже не витравите: вони винесуть всі меблі, а потім і вас виселять з хати. 
Основна мета - створити прецедент із зміни мовного закону (хоча позиція Зе в цьому плані так і залишилась розмитою), а також отримати прямий доступ до українських вух. Що таке «Ехо Москви», прекрасно описав Айдер Муждабаєв: «збір кримнашистів і агентури Кремля та Лубянки, яка маскується на газпромівські гроші під великих лібералів».

Шановні Зе команда - не зробіть помилку, за яку доведеться дорого розплачуватись.

Фото: Facebook

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY