detector.media
06.08.2019 13:43
Комітет гуманітарної та інформполітики оприлюднить свої плани на початку роботи Ради – Сергій Швець
Комітет гуманітарної та інформполітики оприлюднить свої плани на початку роботи Ради – Сергій Швець
Новообраний народний депутат від партії «Слуга народу», журналіст каналу «1+1» Сергій Швець повідомив, що Комітет інформаційної та гуманітарної політики, який планують створити у Верховній Раді дев’ятого скликання, оприлюднить свої плани через декілька днів після початку роботи парламенту.

Про це він сказав 5 серпня в ток-шоу «Зворотний відлік» на «UA:Першому».

«Я так розумію, буде створений Комітет у парламенті, який буде займатися інформаційною та гуманітарною політикою. Це буде потужний Комітет, який швидко від моменту створення, пару днів від того, як запрацює Верховна Рада нового скликання, одразу оприлюднить свої плани. Робота комітету буде відкритою для людей і для колег. Я хочу, щоб суспільство знало і розуміло, як працює свобода слова в умовах війни», – розповів Сергій Швець.

Він зазначив, що хоче, щоб в Україні утворили/систематизували «глосарій війни».

«Дії попередньої влади, як би це не звучало, в інформаційній галузі були хибними. Ми нічого не побачили ефективного від Міністерства інформаційної політики – де воно, що воно зробило? Де наше іномовлення? Принаймні ефективне, результативне, яке приносить користь країні. Не державі, а країні. У тому числі й інформаційного захисту. Ми його не побачили. Обмежувальні функції, що стосуються мовлення російських і російськомовних каналів, вони мають місце, дали якийсь свій ефект», – додав Сергій Швець.

Як писав ДМ, гуманітарний та інформаційний комітет у Раді може очолити новообраний народний депутат від партії «Слуга народу», генеральний директор медіахолдингу «1+1 медіа» і телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, команда Офісу президента Володимира Зеленського розробляє пакет законопроектів щодо медіаіндустрії. Він стосуватиметься й питання деолігархізації ЗМІ. Пакет законопроектів матиме три ключових механізми: незалежність редакційної інформаційної політики, прозорість фінансування та економічна спроможність медіа.

Команда президента планує ліквідувати Міністерство інформаційної політики, а також об'єднати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення з Державним комітетом телебачення і радіомовлення.

Генеральний директор «1+1» Олександр Ткаченко, який за результатами виборів пройшов до Верховної Ради за списком партії «Слуга народу», його партія допускає обʼєднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики та Міністерства молоді та спорту в одне відомство.

Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко уточнив, що на базі міністерств культури, молоді та спорту, інформаційної політики в новому Кабінеті міністрів може бути створено одне Міністерство з гуманітарної політики.

Фото: скріншот

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY