detector.media
01.08.2019 16:47
Журналісти показали реконструкцію підготовки до замаху на Катерину Гандзюк (ВІДЕО)
Журналісти показали реконструкцію підготовки до замаху на Катерину Гандзюк (ВІДЕО)
Журналісти розслідувального проєкту «Слідство.інфо» опублікували відео реконструкції нападу на активістку Катерину Гандзюк, яку 31 липня 2018 року в Херсоні облили сірчаною кислотою, унаслідок отриманих поранень вона померла 4 листопада.

Це відео опублікували 30 липня на YouTube-каналі «Слідство.інфо».

«Активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою рівно рік тому, 31 липня 2018-го. За три місяці вона померла в лікарні. Редакція "Слідства.інфо" з власних джерел отримала офіційні свідчення виконавців і співорганізаторів убивства. Документи дозволили відновити події річної давнини», – йдеться в повідомленні.

Журналісти додали, що реконструювали події стосовно передачі замовлення нападу виконавцям на основі допитів та слідчих експериментів. Згідно з повідомленням, «ці матеріали також проливають світло на підготовку злочину й нереалізовані плани нападників».

Нагадаємо, напад на громадську активістку і в. о. керівника справами Херсонської міської ради Катерини Гандзюк було скоєно напад 31 липня 2018 року - її облили сірчаною кислотою. 4 листопада стало відомо про її смерть. Увечері того ж дня у Києві, Херсоні, Дніпрі, Харкові та інших містах відбулися акції вшанування пам’яті Катерини Гандзюк.

6 листопада 2018 Верховна Рада утворила тимчасову слідчу комісію для розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. ТСК перевірятиме відомості та хід розслідування правоохоронними органами нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що знає прізвище людини, яка замовила напад на громадську активістку Катю Гандзюк.

На засіданні Покровського районного суду Дніпропетровської області 3 червня п’ятеро підозрюваних у вчиненні замаху на активістку Катерину Гандзюк визнали свою провину та погодилися на угоду про визнання винуватості. Сторона обвинувачення просила засудити обвинувачених до таких термінів позбавлення волі: Сергія Торбіна – до 6 років і 6 місяців, Микиту Грабчука – до 6 років, В’ячеслава Вишневського та Володимира Васяновича – до 4 років, Віктора Горбунова – до 3 років.

6 червня Покровський районний суд Дніпропетровської області оголосив вироки п’ятьом підозрюваним у вчиненні замаху на активістку.

25 липня Генеральна прокуратура України повідомила, що зупинила досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо Владислава Мангера та Олексія Левіна, підозрюваних в організації нападу на активістку Катерину Гандзюк.

~insertother~

Фото: скріншот

detector.media
DMCA.com Protection Status