detector.media
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
15.01.2019 12:05
Суд арештував майно провайдера за підозрою у порушенні авторських прав «Медіа Групи Україна» (ДОПОВНЕНО)
Суд арештував майно провайдера за підозрою у порушенні авторських прав «Медіа Групи Україна» (ДОПОВНЕНО)
Вінницький апеляційний суд залишив без змін рішення міського суду про арешт майна приватного підприємства «ВінАстеріск» із Хмільника, який транслював канали «Медіа Групи Україна» без згоди правовласників.

Про це повідомляє  прес-служба суду.

За інформацією суду, слідство встановило, що представники компанії порушили законодавство про авторське право і суміжні права та телекомунікації. Адже упродовж 2018 року «ВінАстеріск» транслював програми інтернет-телебачення, в тому числі під логотипом «Футбол 1», «Футбол 2», без згоди  правовласника – «Медіа Групи Україна».

На сервер і жорсткі диски підприємства накладено арешт, поки триватиме досудове розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 176 Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження в цій справі розпочато за заявою «Медіа Групи Україна» до Національної поліції, повідомив «Детектору медіа»  експерт з питань інтелектуальної власності «Медіа Групи Україна» Сергій Чернящук.

Він нагадав, що за порушення авторського та суміжних прав передбачена відповідальність від  штрафу до позбавлення волі строком до 6 років.

«Коли мова йде про вчинення кримінального правопорушення, покарання (санкція) визначається у статті Кримінального кодексу України, - зазначив пан Чернящук, - Міру покарання визначає суд, керуючись нормами кримінального та кримінально-процесуального кодексів України».

На визначення міри покарання, за його словами, впливають такі фактори: розмір матеріальної шкоди, завданої правовласнику, чи притягався раніше провайдер до кримінальної відповідальності, ступінь тяжкості скоєного правопорушення та його строк.

«Ми зазвичай інформуємо порушників про виявлені порушення і вимагаємо припинити порушення перед поданням позову до суду чи заяви в поліцію», - наголосив пан Чернящук.

Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки України спільно з Департаментом кіберполіції припинили протиправну діяльність одного з інтернет-провайдерів Вінницької області. За інформацією спецслужб, приватне підприємство без відповідної ліцензії Нацради надавало своїм абонентам програмну послугу IPTV. Розслідування справи правоохоронні органи розпочали за заявами «Медіа Групи Україна» та StarLightMedia.

Фото  з сайту court.gov.ua

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY