detector.media
22.12.2018 12:48
До 27 грудня – реєстрація на тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції»
15-17 січня у Києві (вул. Ризька, 15) відбудеться тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції».

Тренінг буде присвячено методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.

Тренери:

До участі запрошуються журналісти національних та регіональних ЗМІ, а також аналітики, які займаються темами інформаційних протистоянь.  

Відбір учасників проходить на конкурсній основі – за змістом надісланих заявок. Пріоритет віддаватиметься а) журналістам, б) аналітикам, які регулярно публікуються в медіа, в) заявникам, які мають певний досвід роботи з темою аналізу і викривання інформаційних маніпуляцій чи планують працювати з цією темою у майбутньому. 

Для участі необхідно заповнити реєстраційну анкету до 27 грудня, 17:00.

Участь у тренінгах безкоштовна, учасникам з-поза меж Києва оплачується проїзд до місця проведення тренінгу (у межах України; відшкодовується сума, еквівалентна вартості квитка в купейному вагоні туди-назад), проживання та харчування. Крім того, успішні учасники тренінгу матимуть можливість податися на стипендійну програму малих грантів на написання та публікацію матеріалів євроінтеграційної тематики.

За детальною інформацією звертайтесь до Олени Сороцинської, 050 053 81 72, email: osorotsynska@internews.ua.


Захід реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

 

detector.media