detector.media
21.11.2018 17:00
Суд змінив запобіжний захід обвинуваченому в убивстві журналіста Сергієнка
Суд змінив запобіжний захід обвинуваченому в убивстві журналіста Сергієнка
21 листопада Соснівський районний суд Черкас змінив запобіжний захід Вадиму Мельнику з «тримання під вартою із можливісттю внесення застави» на «тримання під вартою без такої»

Про це пише «Громадське радіо».

Видання повідомляє, що суд також зобов’язав начальника СІЗО, у якому перебуває Мельник, забезпечити йому негайне медичне обстеження та проведення лікування на основі висновку лікарів.

Клопотання прокуратури щодо залишення під вартою Віктора Горбенка, обвинуваченого у викраденні журналіста Сергієнка, суд не розглянув. Суддя послався на те, що на засіданні не було адвоката підсудного.

Як повідомляв «Детектор медіа», 4 квітня 2014 року журналіста Василя Сергієнка з дому в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині викрали невідомі. Наступного дня його знайшли закатованим насмерть у лісі. У всеукраїнському об'єднанні «Свобода», до якого входив Василь Сергієнко, його зникнення пов'язували  із журналістською діяльністю, зокрема серією статей, «що викривають злочинну діяльність одного із місцевих багатіїв-латифундистів, "регіонала" Геннадія Бобова».

4 січня 2016 року прокуратура Черкаської області за наслідками досудового розслідування затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох жителів Києва за фактом викрадення і вбивства журналіста та громадського діяча Василя Сергієнка. 

17 травня у Придніпровському районному суді Черкас було задоволено клопотання слідчого, погоджене прокурором, про обрання організатору викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка запобіжного заходу взяття під варту.

Як повідомляють ЗМІ, у викраденні та вбивстві Сергієнка підозрюють Максима Русіна, Володимира Воронкова, Віктора Горбенка, Валентина Завражина, Романа Недибалюка, а також Вадима Мельника. Жоден із них під час судового засідання обвинувачення не визнав.

У листопаді 2018 року Вадиму Мельнику, ідозрюваному в організації вбивства журналіста, змінили запобіжний захід.

~insertother~

detector.media
DMCA.com Protection Status