detector.media
24.10.2018 17:20
Британія скасовує візи підозрюваним у вбивстві журналіста Хашоггі – Тереза Мей
Британія скасовує візи підозрюваним у вбивстві журналіста Хашоггі – Тереза Мей
Прем`єр-міністр Великої Британії тереза Мей повідомила, що Велика Британія вирішила скасувати візи громадянам Саудівської Аравії, які причетні до вбивства журналіста Джамаля Хашоггі

Про це повідомляється на сторінці агентства AFP у Twitter.

«Міністр внутрішніх справ вживає заходів проти всіх підозрюваних, щоб не допустити їх в'їзду до Великобританії. Якщо ці особи зараз мають візи, то ці візи будуть скасовані сьогодні», – заявила вона на сесії парламенту.

Нагадаємо, 2 жовтня саудівський журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі пішов до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі для вирішення особистих питань і зник. За словами його нареченої, з установи він не виходив. Турецька влада вважає, що його там вбили.

Видання CNN повідомило, що Туреччина має аудіо- та відеодокази того, що Джамаля Хашоггі вбили у консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі. Наречена журналіста заявила, що годинник на руці журналіста записав момент його вбивства.

Також ЗМІ повідомляють, що британські посадові особи, нібито, почали складати список саудівських чиновників та урядовців, які потенційно можуть потрапити під дію санкцій до завершення розслідування зникнення журналіста Джамала Хашоггі.

15 жовтня турецьким слідчим дозволили обшукати саудівське консульство у справі зникнення Хашоггі. За повідомленнями ЗМІ, перед прибуттям слідчих до консульства зайшли прибиральники.

21 жовтня в ефірі американського телеканалу Fox News міністр закордонних справ Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр назвав «величезною і страшною помилкою» вбивствоДжамаля Хашоггі та пообіцяв, що відповідальні за це понесуть покарання. 

Лідер турецької опозиційної партії Vatan Догу Перінчека повідомив, що тіло вбитого журналіста Джамаля Хашоггі знайшли в колодязі у саду в резиденції консула Саудівської Аравії у Стамбулі.

~insertother~

detector.media