detector.media
Лілія Апостолова
«Детектор медіа»
17.09.2018 20:00
Film.ua і «Фор-пост» виробляють три кінопроекти в копродукції з Китаєм (ДОПОВНЕНО)
Film.ua і «Фор-пост» виробляють три кінопроекти в копродукції з Китаєм (ДОПОВНЕНО)
Компанія Film.ua знаходиться в процесі створення військової драми «Орел, що палає» та романтичної комедії «Український скарб» в копродукції з Китаєм. А компанія «Фор-пост» у 2017 році підписала контракт з китайськими колегами на виробництво серіалу «Шовк».

Про це повідомила виконавча директора Української кіноасоціації та директорка компанії Media Resources Management (MRM) Вікторія Ярмощук на круглому столі, присвяченому співпраці України з Китаєм, що відбувся в рамках щорічного форуму Kyiv Media Week.

Вікторія Ярмощук також розповіла, що Україна готується до підписання міждержавної угоди з Китаєм про спільне теле- та кіновиробництво.

«Нам потрібно забезпечити максимальний доступ обох країн до контенту одне одного. Цього можна досягти через організацію днів українського кіно в Китаї та китайського кіно в Україні», – сказала вона.

Згодом на сайті KMW з'явилась інформація, що Film.ua виробляє повнометражну військову драму «Орел, що палає» (Flaming Eagle) спільно з китайською Stellar Mega Group. Виробничий бюджет стрічки становить $25 млн. Реліз заплановано на 2020 рік.

Також кінокомпанія спільно з China International Art and Business Alliance працюють над пригодницьким повнометражним ромкомом «Український скарб» (Ukrainian Treasure). Бюджет фільму -  $2,5 млн. Прем'єра запланована на 2019 рік.

Художній фільм «Шовк» виробництва компанії «Фор-пост» в копродукції з Китаєм, ймовірно, матиме 8 або більше серій. 

Крім того, в березні 2018 року в Києві відбулися зйомки китайського детективного серіалу «Золоте око». Виробництвом займається китайська відеоплатформа iQIYI. Продакшн-сервіс в Україні організовувала «Студія Золоте Руно».

Як писав «Детектор медіа», 24 вересня минулого року в Пекіні відбулося підписання угоди про спільне українсько-китайське виробництво фільму та прес-конференція із цієї нагоди. Тоді повідомлялося, що співпродюсерами проекту виступають Китайський міжнародний арт-бізнес-альянс та українська група компаній Film.ua Group, але подробиці не розголошувалися.  

Також у вересні 2017 року під час минулорічного Kyiv Media Week було укладено угоду про співпрацю між Національною суспільною телерадіокомпанією України (НСТУ) і Міжнародним радіо Китаю (China Radio International, CRI). 

У травні 2017 року під час тижня українсько-китайського культурного обміну в Києві в рамках міждержавної угоди про спеціальне кіновиробництво між Китаєм та Україною було підписано угоду про розробку першого китайсько-українського кінопроекту «Шовк» (робоча назва – «Шовковий пояс»). Сторонами угоди виступали Китайський міжнародний арт-бізнес-альянс (підписант – Чень Юфу), Товариство українсько-китайської дружби (підписант – генеральний директор компанії Patriot Film Олег Ситник) та Асоціація продюсерів України (підписант – Дмитро Колесников).

Нагадаємо, сьогодні, 17 серпня, в рамках міжнародного медіафоруму Kyiv Media Week на спеціальному скринінгу Focus on China китайські телепродюсери презентували українським телеканалам п’ять оригінальних форматів для можливої копродукції, адаптації формату або придбання прав на показ. 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY