detector.media
21.07.2018 11:28
У Кривому Розі суд відмовив у поновленні справи про поранення журналіста В’ячеслава Волка
У Кривому Розі суд відмовив у поновленні справи про поранення журналіста В’ячеслава Волка
Центрально-міський районний суд Кривого Рогу не задовольнив скаргу щодо поновлення кримінальної справи про причетність військових до поранення журналіста В’ячеслава Волка.

Про це повідомляє «Громадське».

Зазначається, що суд не взяв до уваги доводи адвоката В’ячеслава Волка Максима Горєлікова, який вказав на порушення з боку прокуратури, під час досудового слідства.

«Прокуратура порушувала наші права, як сторони обвинувачення. Тому це може свідчити про необ’єктивне розслідування. Ми подаватимемо скаргу і повторно вимагатимемо поновити справу», - заявив адвокат.

Військовий прокурор Криворізького гарнізону південного регіону Андрій Сопівник заявив, що вини військових у пораненні журналіста немає, а за порядком під час навчань мали слідкувати поліцейські.

«Вкотре вам кажу, що військові не винні. Сьогодні суд виніс рішення. За громадський порядок мала відповідати поліція»,- сказав прокурор.

Повний текст ухвали оприлюднять 24 липня.

Нагадаємо, 6 липня 2017 року у Кривому Розі було поранено оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В'ячеслава Волка, який брав участь у зйомках постановочного кадру під час військових навчань. Підозрюваного було затримано. Наприкінці вересня справу пораненого Волка перекваліфікували з «необережного» ушкодження на «умисне».

10 листопада у Кривому Розі почали судовий розгляд щодо інструктора зі стрільби Ігоря Петренка, який 6 липня під час навчань поранив оператора «Першого Криворізького». 47-річного інструктора зі стрільби судили за двома статтями – «умисне завдання тяжких тілесних ушкоджень», а також «незаконне поводження зі зброєю».

Родина пораненого оператора В’ячеслава Волка вимагала від підсудного Ігоря Петренка два мільйони гривень моральної компенсації і понад 100 тисяч гривень на лікування.

У лютому в Київському інституті нейрохірургії ім. академіка Ромоданова лікарі провели операцію по відновленню рухливості рук оператора «Першого Криворізького» В’ячеслава Волка.

У березні 2018 року Волка доправили до Кривого Рогу.

У червні 2018 року стало відомо, що Військова прокуратура закрила справу про поранення криворізького оператора В’ячеслава Волка.

~insertother~

detector.media